Stránka prochází změnou designu, za dočasné komplikace se omlouváme.

První kroky v nové práci

Co mít na paměti v novém kolektivu

Seznam základních kroků v nové práci.

První kroky

KHS ZK velmi záleží na spokojenosti jejích zaměstnanců. Snaží se proto soustavně vytvářet podmínky nejen pro jejich odborný růst, ale nabízí i celou řadu benefitů, dobrý pracovní kolektiv a kvalitní pracovní prostředí. Novým zaměstnancům pak usnadňuje jejich první kroky a orientaci na novém pracovišti tzv. ADAPTAČNÍ PROCES.

Adaptační proces

Klíčovou osobou procesu adaptace je přidělení nového zaměstnance po bok zkušeného kolegy (říkáme mu „Buddy“). Buddy je zpravidla přímý nadřízený zaměstnance, který mu usnadní začlenění do kolektivu, provede jej pracovištěm, poskytne základní informace o fungování KHS ZK, vnitřních předpisech a nastavených pracovních postupech. V lepší orientaci v novém zaměstnání Vám jistě pomůže i VSTUPNÍ PŘÍRUČKA plná praktických informací.

Vlídný pracovní kolektiv

Průvodcem Vám ovšem nebude pouze Buddy, ale i další zaměstnanci KHS ZK, kteří poskytnou cenné rady a zkušenosti se zvyklostmi úřadu a podstatou práce na novém pracovišti. Obavy z nového místa tak rozhodně nejsou na místě, za půl roku budete u nás jako doma!

Staňte se součástí KHS Zlín

Přidejte se do našeho týmu, se vším vám rádi pomůžeme!

Důležité upozornění!

  • Informační linka Ministerstva zdravotnictví ČR: 1221
  • Volba 1 – COVID agenda včetně očkování
  • Volba 2 – Zdravotní péče pro Ukrajinské uprchlíky.